НасловнаВијестиНАГРАЂЕНИ НАЈБОЉИ НОВИНАРИ

НАГРАЂЕНИ НАЈБОЉИ НОВИНАРИ

Награде Удружење новинара Црне Горе за 2025. годину уручене су данас у Подгорици, на свечаној церемонији поводом Дана Удружења, одржаној у Српској кући – Плава сала. Одлуке о лауреатима донио је жири Удружења на сједници одржаној 20. јануара, а признања су данас и званично уручена добитницима.

Награда за животно дјело за 2025. годину припала је Велиши Кадићу, дугогодишњем дописнику „Новости“ из Црне Горе. Годишње награде за 2025. годину уручене су Тамари Ћаласан, уредници портала ИН4С, Спасоју Томићу, уреднику и власнику Портала 083 из Никшића, као и Радку Гарчевићу, предсједнику НВО „Сердар“ из Будве.

Признање за најбољи сајт у 2025. години додијељено је Порталу Радио-телевизије Црне Горе. Награду за најбољу репортажу за 2025. годину добио је Владимир Вуковић, главни и одговорни уредник нашег портала њњњ.алоонлине.ме. За најбољу колумну у 2025. години награђен је Бошко Вукићевић, колумниста портала ИН4С.

Награда за најбољег фотографа за 2025. годину припала је Бојану Булатовићу, фотографу „Српских новина“.

Свечаности уручења присуствовали су чланови Удружења, новинарска заједница и гости, а скуп је протекао у знаку афирмације професионалног и слободног новинарства.

Prodaja kuće

ПРОДАЈЕ СЕ КУЋА НА БАКРЕЊАЧАМА

На продају кућа површине 144 м² стамбеног простора, са подрумом од 45 м², помоћним објектима и 10.000 м² (1 хектар) земљишта. ✅ Мирна локација – идеална за породични живот или одмор ✅ Уредни папири, власник 1/1 ✅ Помоћни објекти укључени у цијену 💰 Цијена: 90.000 € (по договору) 📍 Локација: Бакрењаче 📞 За више информација позвати на број: +382 68 843 648

Кућа на продају