НасловнаВијестиВУКОВИ РАСТРГЛИ ЛОВАЧКОГ КЕРА У ПРЕДЈЕЛУ ПЕЋКЕ СТРАНЕ

ВУКОВИ РАСТРГЛИ ЛОВАЧКОГ КЕРА У ПРЕДЈЕЛУ ПЕЋКЕ СТРАНЕ

Ни овог ловног викенда у пљеваљском крају није изостало страдање ловачких керова. Током данашњег дана, у предјелу Пећке стране, изнад села Водоплав, вукови су растргли једног ловачког кера.

Према наводима ловаца са овог подручја, али и ловаца из других пљеваљских села, вукови у ловној сезони, када се у лов пуштају керови, редовно наносе значајне штете ловцима.

Поједини ловци истичу да је подручје планине Љубишње и даље најкритичније за ловачке керове. Вукови се често крећу у рејону Шула, Мељака и Бобова, а потом прелазе у Републику Српску, на подручје села Челебића.

Prodaja kuće

ПРОДАЈЕ СЕ КУЋА НА БАКРЕЊАЧАМА

На продају кућа површине 144 м² стамбеног простора, са подрумом од 45 м², помоћним објектима и 10.000 м² (1 хектар) земљишта. ✅ Мирна локација – идеална за породични живот или одмор ✅ Уредни папири, власник 1/1 ✅ Помоћни објекти укључени у цијену 💰 Цијена: 90.000 € (по договору) 📍 Локација: Бакрењаче 📞 За више информација позвати на број: +382 68 843 648

Кућа на продају