На свечаности, која је јутрос приређена у сали Скупштине општине Пљевља, уручене су награде Општине Пљевља најбољим ученицима Средње стручне школе, односно добитницима диплома „Луча“ I и „Луча“ II.
Ученици који су стекли диплому „Луча“ I добили су, уз поклон-књигу – роман „Свитање“, и новчану награду у износу од 200 евра, док су ученици са дипломом „Луча“ II добили по 100 евра.
Награде Општине Пљевља добило је укупно 19 ученика, од чега су три ученика добитници дипломе „Луча“ I.


