НасловнаВијестиНАПУШТЕНИ ПСИ ВЕЛИКИ ПРОБЛЕМ ЗА ГРАЂАНЕ И ОПШТИНСКЕ ФИНАСИЈЕ

НАПУШТЕНИ ПСИ ВЕЛИКИ ПРОБЛЕМ ЗА ГРАЂАНЕ И ОПШТИНСКЕ ФИНАСИЈЕ

„Комуналне услуге“ исплатиле 5 хиљада за уједе

Тужбе које подносе грађани против Општине Пљевља и локалног предузећа „Комуналне услуге“ због уједа уличних паса, озбиљно угрожавају финансије поменутог предузећа. Током прошле године „Комуналне услуге“, поред бројних обавеза стечајног плана, имале су обавезу да плате одштету грађанима око пет хиљада евра за уједе уличних паса. Ово предузеће одштету иначе плаћа солидарно са Општином Пљевља, што показује да је исти новчани износ грађанима исплаћен и из општинске касе. 

Ситуација је посебно тешка и сложена, јер се ове године очекује већи губитак за ово предузеће. 

-Тренутно имамо десет тужби против Општине и нашег предузећа. Питање је колико ће их бити до краја године, казао нам је директор овог предузећа Радивоје Бујишић уз напомену да се у овом предузећу предузимају бројне мјере како би се смањили трошкови и како би се обезбиједила финансијска стабилност.

Prodaja kuće

ПРОДАЈЕ СЕ КУЋА НА БАКРЕЊАЧАМА

На продају кућа површине 144 м² стамбеног простора, са подрумом од 45 м², помоћним објектима и 10.000 м² (1 хектар) земљишта. ✅ Мирна локација – идеална за породични живот или одмор ✅ Уредни папири, власник 1/1 ✅ Помоћни објекти укључени у цијену 💰 Цијена: 90.000 € (по договору) 📍 Локација: Бакрењаче 📞 За више информација позвати на број: +382 68 843 648

Кућа на продају